SehirFirsati.com Eşyalarıma Zarar Verdi!

Özlem A. |

30/06/2013 tarihinde Groupon'dan aldığım kupon karşılığında evden -eve nakliye hizmeti aldım. Fırsatta 650 TL yerine 128 TL taşının diyordu. Ancak; ben evimin 500 metre ilerisindeki noktaya 450 TL ek ücret ödeyerek taşındım.

Ayrıca taşıma esnasında sıfır olarak aldığım eşyalarıma tekrar kullanılamayacak şekilde hasar verildi (kanatlı ayna çerçeve hasarlı piyasa değeri 700 TL üzeri +2 adet deri koltuk takımı kenar kısımlarındaki deriler yırtılmış fotoğraf mevcut ve eşyalar ilk kez taşınıyor faturaları mevcut).

Şikayetimi ilettiğimde Groupon yetkilileri firmanın eşyalarımı taşıdığı gün sonrası el değiştirmesi nedeniyle yardımcı olamayacağını iletmiştir. SehirFirsati.com'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  13:25

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, firma adına özür dileriz. Ancak evinize yakın mesafeye taşınmanız kampanyalı almasınız da hiç bir nakliyat firması için değişmeyecektir. Çünkü aslında sizden bedel araç yakıt bedeli değil, çalışanların taşıma bedelidir. Kampanyayı yaptığımız yetkili kişiler firmalarını baka birine devrettiler. Yeni alan kişilerde haklı olarak herhangi bir sorumluk kabul etmemektedir.

  Memnuyetiniz adına üyelik hesabınıza 30 TL değerinde Groupon para yüklemesi yapılmıştır. 1 ay boyunca yapacağınız tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarmızla,
  Groupon Çözüm Merkezi