SehirFirsati.com Crocus Bowling Kapalı Kuponu Kullanamıyoruz!

Onur T. |

Crocus bowling fırsatını satın aldım yaklaşık bir aydır rezervasyon için aradığım mekana en sonunda gitmeye kara verdim gittim kapı duvar mekan kapalı. Şehirfırsatı.com'dan aldığım grouponu kullanacağım mekan kullanım süresinde kapanmış ve buna rağmen şehir fırsatı iade talebimi reddediyor.

Şehir fırsatı kullanım süresi olarak belirlediği 25. 03. 2013 tarinden önce kapanan işletmenin parasını iade etmediği gibi daha önce haber vermediğimiz için iade hakkımızın olmadığı belirterek iade talebinin 15 gün önceden yapılmasını istiyor. Kullanım süresinde mekanın kapanacağını bilme şansımız olmadığı için böyle bir iade talebimde olamazdı. Sonuç olarak şehirfırsatı sattığı ürünün arkasında durmuyor.

Etiketler :

Ürün / Hizmet İade Hizmet/Ürün Alamama Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur T.
  16 Nisan
  13:20

  geri dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyorum.

 • 02 Nisan
  11:57

  Değerli Üyemiz,
  Talebinizle ilgili olarak firmamız çözüm sürecini başlatmıştır. İlgili departmanlar tarafından bu süreç içerisinde sitemize üye olduğunuz mail adresinden size konuyla alakalı geri dönüş yapılacaktır.

  Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "info@sehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarmızla,
  Groupon Çözüm Merkezi