22 Ocak 2014

SehirFirsati.com Aldığım Ürün Kullanılmış ve Sorunlu!

Şehirfirsati.com üzerinden almış olduğum 3 adet 5600mAh powerbank harici şarj aleti aldım. 3 ü de kullanılmış ve sorunlu olduğunu gözledim. Bende 2600mAh e sahip cep telefonu 2 kez full doldurması gerekirken Powerbank'ı dolu şeklinde taktığımda telefonu ancak %50'sını doldurduğunu gözlemledim.

Ayrıca bu ünün daha önce kullanıldığına da emin , çünkü üzerinde oldukça fazla çizik var. Yarın ilk işim bu ürünü geri vermek. Şikayetim var ve hemen çözüm bulunursa bu siteden alış-verişimi kesmem!

Tarık 157 Okunma

Cevaplar

  • Tarık25 Ocak 2014

    Şikayetime, ne hattat elektronik ne de sehirfirsati.com yetkileri çözüm buldu. ve hala bu ürününün pazarlamasını yapıyorlar(link). Gerçekten yazık !. Müşteri memnuniyetini geçtim hak hukuk olarak değerlendiriyorum. Ürünü geri göndereceğim fakat kargolanan adresten taşınmışlar.Telefon numarasından ulaşmak istediğimde hattın kullanılmadığı söyleniyor. http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-powerbank-sarjbataryasi-aksesuar/33231096

  • Tarık22 Ocak 2014

    kargonun yollandığı şirket olan hattat elektronik ile iletişime geçmeye çalıştım. Telefonlarına ulaşılamıyor, gönderildiği adresi analiz ettik, daha önce o adresten şirket taşındığı bilgini aldık. İlginç bir durum var ortada ve bilinçli bir tüketici olarak hala bilgilendirilmedik !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön