01 Ağustos 2013

SehirFirsati.com 16 Gün Sonra Elime Ulaştı!

SehirFirsati.com sitesinden 14. 07. 2013 tarihinde bir alışverişte bulundum. Bardak 30. 07. 2013 tarihinde yani bugün ancak elime ulaştı. 4 gün önce Aras kargo arayarak kargonun Mersin'de olduğunu söyledi.

İzmir adresli bir kargo Mersine nasıl gidebilir onuda anlayabilmiş değilim. Daha da kötüsü kargo tam 16 gün sonra elime ulaştı ve benden kargonun ödemeli geldiği bahane edilerek 4. 95 TL ödeme istediler. Ağlar mısınız güler misiniz arkadaşlar.

Galip 30 Okunma

Cevaplar

  • SehirFirsati.com (Groupon) Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, Ürün veya hizmetlerin satışına aracılık etmekteyiz. Kargo ile iş ortaklarımız anlaşma yapmaktadır. Bu sebeple kargo firmalarına müdahale edememekteyiz. Kargodaki bir karışıklık sebebiyle ürününüz önce farklı bir adrese gönderilmiştir. Bu aksaklık için özür dileriz. Bununla birlikte kampanya koşullarında "Kargo ücreti alıcıya ait olup 5 TL'dir." ibaresi bulunmaktadır. Dilerseniz satın aldığınız kampanyanın linkinden yeniden inceleyebilirsiniz. https://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-cuplens-objektifbardak-alisveris/23756496 Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizlere 0850 222 5 477 numaralı telefondan ulaşabilir, ya da "[email protected]ehirfirsati.com" adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarmızla, Groupon Çözüm Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön