09 Şubat 2016

Seha Yapı Binalardaki Su Akıntısı!

Anamur/Mersin TOKİ konutlarında en üst kattaki daireyi alalı daha bir yıl oldu. Maalesef geçenlerde yağan yağmur sonucu evimde su akıntısı meydana geldi. Yapmış olduğum araştırma sonucu en üst kattaki dairelerin hepsinde aynı problem varmış zamanında nasıl bir beton yapılmış ki en ufak bir sızıntıda evimizden çıkıyor? Biz imkanları sınırlı insanlarız daha benim bankaya 9 yıl borcum var... Çatıdaki en ufak problemde her defasında aynı problemle karşılaşıyoruz. Siz kendinizi bizim yerinize koyun ve bu durum ne zamana kadar böyle gidecek? Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Ali 895 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Mayıs 2016

  İ[email protected] adresine mailler gitmiyor.

 • Ali04 Mayıs 2016

  seha yapıya yapılmış bütün şikayetleri inceledim cevap olarak Sayın Müşterimiz, mesajınız sistemimize kayıt edilmiştir. Bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. İ[email protected] / 444 73 42 Müşteri İlişkileri Yönetimi Şimdi size soruyorum yapılan şikayetlerin hiçbirinde çözümle sonuçlanacak bir şey yazmamışsınız. Maalesef benim şikayetimle de ilgilenmediniz. Vicdanınız rahat mı? Diye soruyorum. Hata sizin firmanızın yapmış olduğu işten kaynaklanıyor.

 • Seha Yapı Temsilcisi24 Mart 2016

  Sayın Müşterimiz, Mesajınız sistemimize kayıt edilmiştir. Bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. [email protected] / 444 73 42 Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Ali12 Şubat 2016

  Kimse elini vicdanına koymuyor. Devlet tarafından desteklenmiş olan TOKİ konutlarının denetimi maalesef iyi yapılmamış. buradan seha yapıya soruyorum acaba bizim yerimizde olsalar ne yaparlar. Ben bu mağduriyetimizin giderilmesi için bütün yasal yolları deneyeceğim. Gerekirse borçlanıp dava dahi açacağım. çünkü her yağmur yağmasında acaba ev sızdıracak mı sızdırmayacak mı diye beklemek kolay değil. Tekrardan söylüyorum bizim imkanlarımız sınırlı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön