Seha Yapı Binalardaki Su Akıntısı!

Ali Ç. |

Anamur/Mersin TOKİ konutlarında en üst kattaki daireyi alalı daha bir yıl oldu. Maalesef geçenlerde yağan yağmur sonucu evimde su akıntısı meydana geldi. Yapmış olduğum araştırma sonucu en üst kattaki dairelerin hepsinde aynı problem varmış zamanında nasıl bir beton yapılmış ki en ufak bir sızıntıda evimizden çıkıyor? Biz imkanları sınırlı insanlarız daha benim bankaya 9 yıl borcum var... Çatıdaki en ufak problemde her defasında aynı problemle karşılaşıyoruz. Siz kendinizi bizim yerinize koyun ve bu durum ne zamana kadar böyle gidecek? Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Malzeme Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ç.
  10 Mayıs
  16:50

  İnfo@sehayapi.com adresine mailler gitmiyor.

 • Ali Ç.
  04 Mayıs
  12:06

  seha yapıya yapılmış bütün şikayetleri inceledim cevap olarak
  Sayın Müşterimiz,
  mesajınız sistemimize kayıt edilmiştir.
  Bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.
  İnfo@sehayapi.com / 444 73 42
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  Şimdi size soruyorum yapılan şikayetlerin hiçbirinde çözümle sonuçlanacak bir şey yazmamışsınız. Maalesef benim şikayetimle de ilgilenmediniz. Vicdanınız rahat mı? Diye soruyorum. Hata sizin firmanızın yapmış olduğu işten kaynaklanıyor.

 • 24 Mart
  10:31

  Sayın Müşterimiz,
  Mesajınız sistemimize kayıt edilmiştir.
  Bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

  info@sehayapi.com / 444 73 42

  Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Ali Ç.
  12 Şubat
  13:43

  Kimse elini vicdanına koymuyor. Devlet tarafından desteklenmiş olan TOKİ konutlarının denetimi maalesef iyi yapılmamış. buradan seha yapıya soruyorum acaba bizim yerimizde olsalar ne yaparlar. Ben bu mağduriyetimizin giderilmesi için bütün yasal yolları deneyeceğim. Gerekirse borçlanıp dava dahi açacağım. çünkü her yağmur yağmasında acaba ev sızdıracak mı sızdırmayacak mı diye beklemek kolay değil. Tekrardan söylüyorum bizim imkanlarımız sınırlı.