31 Ocak 2014 #2268356

SEG Televizyonumun Paneli Arızalı

2012 eylül ayında SEG 42 inç TV aldım. 2 ay sonra panelinde kararmalar oldu servise verdim ve 1 hafta yeni panelin gelmesini bekledim. Aynı problem sürekli tekrarlanmaya başladı. Bugün gelen yetkili servis (İmar Dekorasyon Teknik servis San. Ltd. Şti.) Bundan sonra panelin değişmeyeceğini ve silinip tekrar getirileceğini bildirdi.


Bu olayın sürekli tekrarlanacağını ve garanti kapsamı bittikten sonra ücretli olarak yapılacağını söylediler. Televizyonum bu sorunu sürekli yaşayacaksa değiştirilmesini istiyorum. Bir sorunun 3 kere tekrarlanması durumunda bunun yasal hakkım olduğunu biliyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Sinan 810 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle SEG markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön