13 Ocak 2014

SEG Televizyonumun Paneli Arızalı!

2013 yılı nisan ayında SEG marka 99 ekran TV aldım. Henüz 8 ay kullanılmış olan bu televizyonda ekranda dikey çizgiler belirdi. 444 4123 no'lu arıza servisini aradım. 8 ocak tarihinde TV'deki arızanın sıvı teması nedeniyle olduğu ve garanti kapsamı dışında bulunduğu bilgisi verildi.


Panel değişim ve arıza giderme ücreti olarak yaklaşık 800 TL meblağ bildirildi. Tabi 900 TL ödediğim bir cihazın arızası için 800 TL komik bir ücret. Bu televizyon duvar paneli ile yerden yaklaşık 1.5 metre yükseklikte duruyor ve temizlik için TV ile birlikte aldığım spreyden başka sıvı teması yok. Televizyon üretilirken bu gözden kaçıyor sanırım. Artık yasal yola başvurdum. Tübitak ne diyecek bakalım.

Süreyya 1.881 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi13 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle SEG markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön