22 Ocak 2014 #2249953

SEG Televizyonumun Kurulumunda Servis Ücret İstiyor

A-101 Mağazasından SEG Marka Led TV aldım. Kurulum için müşteri temsilcisinin söylediğine göre kurulum ücreti alınacağını söyledi bu durum hiç bir firmada yokken niye bu firmada oluyor anlayamadım. Bende Bosch Buderus Kombi yetkili servisiyim garanti başlatma yada garantisi biteli 1 ay geçse dahi bazı durumları garanti kapsamına alabilindiğini biliyorum.


Aldığım ürünü merkezine iade etmek istiyorum. Ben kuruluma 50-60 vereyim üstüne çanak kablolama 50-60 vereyim 100 TL'yi geçiyor. Zaten TV vardı bende uydu alıcısı kurulum kablo çanak hepsi içinde 85 TL'ye yapacaktım ben niye o zaman uydu alıcısı içinde TV aldım, bana yararı ne oldu şimdi.

Yasin 1.053 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle SEG markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön