20 Ocak 2014 #2243487

SEG Televizyonumun Kurulumunda Servis Ücret İstiyor!

18.1.14 tarihinde İzmit Carrefour SA'dan SEG TV satın aldım. Garantisini servisin imzalayacağını ve Vestel servisinin TV kutusunu açma ücreti olarak 50 TL aldığını öğrendim. TV'yi eve getirdim ve kendim açtım, garantisine ne oldu bilemiyorum ama 50 TL benim için kampanya oldu.


Geçenlerde Siemens çamaşır makinesi aldım adamlar ücretsiz kurduğu gibi birde deterjan hediyesi ile gelmişler. Vestel'in bu ilginç uygulamasını, memnuniyet anlayışını çözemedim.

Bülent 714 Okunma

Cevaplar

  • Bülent23 Ocak 2014

    soruna çözüm yok, vestel müşteri memnuniyeti hedefini böyle bir hedef varsa gözden geçirmeli.

  • SEG Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön