07 Aralık 2015
Yorum Yap
#4347387

SEG Televizyon Garantisi Biter Bitmez Kendini İmha Etti!

2 yıl 1 ay önce SEG marka televizyon aldık. Son zamanlarda televizyon açılmamaya başladı. Aynı durumu SEG kullanan bir arkadaşımız da yaşadığını söyledi. Hem de ne tesadüftür ki onun da garantisi biter bitmez aynı sıkıntı oluşmuş. Servise de mail attık ancak geri dönüş yok! Sanki televizyonlar garantisi dolunca kendini imha etmeye ayarlanmış gibi. En kısa zaman da geri dönüş bekliyoruz. Servisten geri dönüş alamayınca çareyi Şikayetvar'a yazmakta bulduk. Umarız biran evvel bu sıkıntı çözülür.

Ezgi 767 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi'nin Teşekkür Mesajı15 Aralık 2015

    Vestel müşteri hizmetlerinden Melis Hanım' a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Televizyonumuzun garantisi bitmesine rağmen garanti kapsaminda arızası giderilmistir.

  • SEG Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın Üstün, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler