26 Eylül 2014

SEG Sorunlu Ürün

A101 Balıkesir Beyoğlu Şubesinden 25.09.2014 (Dün Akşam) 3 adet 48 inçlik Seg Marka Led Tv aldım. Eve gelip, kutuları açtığımda bir tanesinde televizyonun altındaki SEG markasının bulunduğu bölümün kırık olduğunu fark ettim.


Açtığım diğer kutunun da daha önceden açılarak kumanda pillerinin takılı olduğu, içerisindeki köpüklerin bulunmadığını gördüm. Ya teşhir ya da iade edilmiş olduğu bariz bir şekilde belli oluyordu.


3. Pakette herhangi bir problemle karşılaşmadım. Bunun üzerine aldığım yere yani A101'e götürdüm. Ancak ne iade, ne de değişim yapabileceklerini, servisiyle görüşmemi söylediler. Ambalajın üzerinde yazılan 444 49 87 no'lu servis numarası cevap vermiyor. Mağdur olduk.

Kamil 3.982 Okunma

Cevaplar

  • Kamil02 Ekim 2014

    Sıfır üründe işimiz teknik servislere ve ürün tamirine kaldı. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum.

  • Kamil02 Ekim 2014

    Teşhir ürüne birşey yapamayacaklarını, kırık olan diğer ürün için ise parça temin edeceklerini söylediler. Ancak aradan 4-5 gün geçti hala parça temin edememişler ve şimdi de evime gelip tekrardan ürün fotoğrafı çekeceklermiş. Araya kurban bayramı da gireceği için en az 2 hafta daha uzadı bizim işimiz. Maalesef biz de SEG kurbanıyız.

  • SEG Temsilcisi26 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön