09 Temmuz 2014

SEG Satılan Malın Arkasında Durmuyor

Ben Seg marka klima aldım bana verilen evrakta 26 06 2012 tarihinde klimamı bağladılar. 20. 06. 2014 tarihinde klimam bozuldu bölgedeki bu markanın servislerini aradık tamir için ancak müşteri hizmetleri bana 03. 07. 2014'te klimamı aldılar. Garanti süresi geçmiş oldu bir çok defa müşteri hizmetlerini aradım aaa haklısın deyip geri dönüş yapacağız dediler.


En son bir tanesi aradı yarın servis gelecek klimanızı yapacak dediler, yarın oldu servis geldi şaşırdık klimayı aldı gittinesi var ne zaman gelecek deyince sizi arayacağız dedi daha arayacak neyse. Klima gelmedi aradığımda ücret talep etti. Bende klimamın geri getirilmesini istedim daha geri gelecek sonuç gereken evrakları toplayıp mahkemeye vereceğim.

Mustafa 4.877 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön