16 Haziran 2014

SEG Hasarlı Ürün Değişimi

11.06.2014 tarihinde Carrefour SA'dan SEG 39226B markalı TV satın aldım, bir sonraki gün bana teslim edildi. Ben cihazı açtım çalıştırdım ve cihazın ekranın yarısından fazlasında görüntü yoktu hemen Carrefour SA ve Vestel servisini aradım Vestel servisindeki müşteri temsilcisi ürün fabrika hatalı yada darbeli olabilir, aldığınız Carrefour SA bayisinden değişimini yapabilirsiniz şeklinde bilgi verdi.


Cihazı aldığım bayiye götürdüm bana servis kaydı olmadan değişim yapılamayacağını söylediler. Tekrar servis kaydı oluşturdum ve 16.06.2014 tarihinde servis geldi raporunu tuttu. Hiç kullanamadığım bir ürün ve fabrika hatalı geldiği aşikar, cihazın değişimini istiyorum.

Ekrem 5.545 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem'in Teşekkür Mesajı18 Haziran 2014

    Merhaba; Yapmış olduğum şikayet sonucu, ürün değişimi ile ilgili bana yardımcı olan ve çok kısa bir sürede sonuçlandırıp ürünü değiştirmemi sağlayan Vestel Müşteri Hizmetlerinden Selin Hanım'a teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi günler.

  • Ekrem16 Haziran 2014

    Merhaba; İlginiz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım, cihazın değişimi için yardımlarınızı bekliyorum. Gün içinde tüketici hakem heyeti ile görüştüm. Sizlerden bir netice alamaz isem yazılı dilekçe ile başvurumu yapacağım gerekli desteği sağlayabileceklerini belirttiler. İyi çalışmalar.

  • SEG Temsilcisi16 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle SEG markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön