31 Ağustos 2013 #1987074

SEG Hasarlı Dolabın Değişimini Yapmıyor!

11/08/2013 tarihinde Bursa Vestel Outlet ten aldığım nofrost buzdolabı bilgimiz dışında teşhir ürünü olarak satılmıştır. Darbe ve çizikler mevcuttu. Ürün iadesini istedik. Değiştirme talebi ile yaklaşık 15 gün sonra yenisi gönderildi. Buzdolabının kullanılmamasını talep ettiklerinden süre zarfında ,dışarıdan yedik ve hasarlı buzdolabıyla bekledik. 2. değiştirilen ürün nihayetinde geldi bu kezde durum farklı değildi.Dolapta yine göçük çizik, soğutucu bölümü çalışmıyor ışığı yanmıyordu. Ürünü iade etmek istedik. Bize gönderilen hasarlı ürün için günlerce Vestel servisiyle, merkeziyle konuştuk. Maddi ve manevi olarak yıprandık. Mağduriyetimizi ve aciliyetimizi dile getirdik. Mağduriyetimiz giderilmiyor.

Hüseyin 639 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin31 Ağustos 2013

    Ben değişim istemiyorum. İadesini istiyorum. Konu ile ilgili başlığım dikkatli okunmadığı için site tarafından değiştirilmiştir. Vestel servisi ile günlerdir görüştük çözüm merkezinize zaten iletilmiş olması gerekiyordu. Yazılı yada sözlü şekilde sadece sürekli bekletiliyoruz,mağdur bırakılıyoruz. Hala dışarıdan yemek yiyiyoruz. Vestel in yapmış olduğu hatanın cezasını biz çekiyoruz. Telefonla çözüm için de kimse aramadı.

  • SEG Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön