10 Mayıs
Yorum Yap
#10427089

3 Saat Önce Aldığım SEG TV'nin Ekranı Kırık Çıktı!

Akşam üstü İstanbul Maltepe Park Carrefour'dan 32" bir SEG TV aldım. Gayet dikkatli bir biçimde eve getirdim ve özenle açıp kurdum. TV 'yi kumandayla açtığımda ekranın kırık olduğunu gördüm. Hemen SEG müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım. Bir servis yönlendirdi ve ekledi: "ürünü kendiniz açtığınız için garanti kapsamı dışında işlem yapılacaktır! " nasıl yani, 4 saat önce 879 TL verip aldığım ürün için servis parası mı vereceğim şimdi ben? Bu büyük haksızlık! Bu arada benzer şikayetler okudum. Ve hemen hepsinde tüketiciye geri dönülüp "ürünü siz açtıysanız garanti kapsamı dışına çıkar" bilgisinin yanlış olduğu bilgisinin verildiği ve şikayetler konusunda gerekenin garanti kapsamında yapıldığı bilgisine ulaştım. SEG müşteri hizmetleri şansını deniyor herhalde bu konuda.

Nihat 2.688 Okunma

Cevaplar

  • Nihat'ın Teşekkür Mesajı13 Mayıs

    Merhaba, Şikayetim üzerine SEG temsilcisi Seda Hanım tarafından arandım ve sorunum çözüldü. Kendisine anlayışı, nezaketi ve ürettiği çözüm için teşekkür ederim.

  • SEG Temsilcisi11 Mayıs

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler