18 Mart 2015

SEG Tüketiciyi Haksız Yere Suçlama!

Ürününüzden şikayetçi olunduğunda müşteriyi yalancılıkla suçlamaktan geri kalmayan bir servis ağınız var. Aldığım SEG TV'ye dışarıdan ve bizim tarafımızdan hiçbir darbe olmamasına rağmen, duvara asıldığında panelin kırılmasının sebebini tamamen kullanıcı hatasına bağlamanız, panelin kötü olabileceği ve TV şasesinin paneli kırabileceği gerçeğini reddetmeniz sonucunda tüketici hakem heyetine gidiyorum!
Uzak doğudan getirdiği parçaları montaj yapmaktan bir adım öteye gidemeyen, devletin verdiği teşviklerle piyasada fiyat avantajına sahip ama yine de çürük mallar üretiyorsunuz.

İlay 4.208 Okunma

Cevaplar

  • İlay19 Mart 2015

    Hala müşteriyi haksız yere suçlayıcı tavrınızı sürdürmektesiniz. Umarım tüketici hakem heyeti nihai kararı verdiğinde bu sizin için ders olur ve diğer tüketicilerinizi mağdur etmenin bu kadar kolay olmayacağını anlarsınız! Bir daha da evime herhangi Vestel ürünü alırsam ne olayım!

  • SEG Temsilcisi18 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön