06 Şubat 2014

SEG Televizyonumun HDMI Girişinde Sorun Var

Carrefour SA'dan aldığım 39'' Led TV'nin HDMI 1 girişine taktığım Android box arada çalışıp arada çalışmıyor, ekranda görüntüler bozuluyor. HDMI 2 girişinde çalışıyor nadirende olsa çizgiler çıkıyordu. Fakat evimdeki diğer farklı iki markada bu sorunlar bulunmuyordu. Bende bunun üzerine Carrefour SA'ya gittim ve şikayetimi belirttim. Oradaki daha büyük boyutlu bir SEG markada cihazımı denedik fakat onun 4 HDMI girişlerinin hiçbirinde çalışmadı.

Daha sonra 40'' SEG TV'de denedik bunda her iki girişte sıkıntısız çalışıyordu. Sanırım bu yüzden bu TV'leri ucuza satıyorsunuz. HD Ready 50 Hz olan TV'ler bile Android box'u sıkıntısız çalıştırırken. SEG'lerde belirgin bir sıkıntı var.

Erol 2.298 Okunma

Cevaplar

  • Erol 17 Şubat 2014

    Sorunun hdmi kablosundan kaynaklandığı tespit edildi. Televizyonu tekrar aldım. fakat yeni farkettiğim tv sessizde iken güç paneli kısmından olsa gerek cok kısık bir vınlama sesi geliyor ve rahatsız edici kısık ses izlerken sessiz bir ortamda duyuluyor ses tvnin hoparlöründen değil bizzat içinden geliyor. Sorunlar peşimi brakmadı....Kronik midir yoksa benim şansızlığım mı? Yakın zamanda servise gitmeyi düşünüyorum.

  • SEG Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön