26 Mart 2013

SEG Televizyonumun Ekran Sorunu Var!

Yaklaşık 3 sene önce Seg marka 2008 üretimi 106 ekran LCD televizyon aldım. 24.03.2013 tarihinde tv yi açtığımda sesin olduğunu fakat görüntünün olmadığını fark ettim. Daha öncede görüntü varken ses birkaç defa gidip gelmişti. Akabinde Vestel müşteri hizmetlerini arayarak arızayı bildirdim. Servis gelerek arızaya baktı. Arızanın televizyonun florasanlarından kaynaklandığı bilgisini verdi.

Bunun kullanım hatası olmadığı tamamen şans olduğunu söyledi. Arızanın giderilebilmesi için parça değişimi gerektiği, parça fiyatının 375 ile 700 tl arası olduğunu söyledi.Nerede ise televizyonun yarı fiyatı kadar parça parası ödemek zorundayız. Mağduriyetimizin en kısa zamanda giderilmesini bekliyoruz.

Aykut 1.560 Okunma

Cevaplar

 • Aykut 31 Mart 2013

  Bu 3. mesajım. 28-03-2013 de beni aradınız ancak telefona cevap veremeden kapattınız. Tekrar arama zahmetinde bulunmadınız. 1100 tl'ye aldığım bu televizyon için 1 yıl garantili 375 TL'lik parça istiyorsunuzTelevizyon bana 1500'e geliyor. garantisi bittiği zaman tekrar bozulmıyacağının garantisi yok!!! Yoldan topladığım parayla aldığımı sandığınız bu televizyonu firmanıza ibret olsun diye tekrar yolun ortasına atıcam. Herkes insanların parasını nasıl sömürdüğünüzğü görsün. O parça parasını vereceğime gider, sizden daha ilkeli, ürünlerinin arkasında duran bir firmaya veririm paramı!!!! Beni arayacak elemanınız yoksa, müşteri hizmetlerinizide kapatın lütfen.

 • Aykut 29 Mart 2013

  soruna çözüm istiyoruz, kestirip atılma değil....

 • Aykut 26 Mart 2013

  Vestel yetkilileri sorunumuza çözüm bulamadı.Sorunun çözülmesi için en az 370 tl ücret istendi. ADINIZ KADAR BÜYÜK DEĞİLSİNİZ!!! Sizden çözüm bulamadık ancak şikayetimizi ilgili diğer mercilerede ileteceğiz.Siz ürünlerinizi 2,5 yıl sonra servislere para kazandırmak üzeremi üretiyorsunuz? SENEM ALPASLAN

 • SEG Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz başvurusuna istinaden aranılarak, konu hakkında kendisine detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön