SEG Sürekli Arıza Veriyor.

Sinan D. |

2012 eylül ayında almış olduğum SEG 42 inç Televizyonun panelinde 2012 kasım ayından itibaren kararmaya başladı. Servise verdim, sağ olsunlar 1 hafta beklettiler beni. Bu arıza sürekli tekrarlanmaya başladı, en sonunda servis yetkilileri panelin artık değiştirilmeyeceğini, sadece temizlenip geri gönderileceğini, üstelik bundan sonra ücret talep edeceklerini söylediler.
Ne faturada ne de ürün kataloğunuz da televizyonu satın alıp panelini kiralamam gerektiği yazmıyordu. Bundan sonra belirli aralıklarla panel için para mı vereceğim ben? Aylar geçti bir çözüm bulamadınız, bu mudur sizin kurumsallığınız? Bu mudur sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız?

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan D.
  26 Kasım
  22:44

  Sevgili vestelin çözümünü paylaşmak istiyorum. 840 TL Ye aldığım televizyonun problemli olmasına karşılık 830 TL verip yenisini vermeyi teklif ettiler. 1700 TL odeme yapacak olsam oyle bir televizyon alırdım. Müşteri Memnuniyeti sağladıklarını düşünürken bile nasıl Ticaret yapılırın derdine düşmüşler . Sanırım bu konunun Zorlu Holding Yönetimine bahsetmenin zamanı geldi

 • 03 Kasım
  17:48

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü