19 Nisan 2016

SEG Kurulum Çilesi.

109 ekran aldığımız SEG marka TV'nin ücretli kurulumu için görüştüğümüz yetkili firma kurulum için geleceği tarihi vermiş bu tarihte gelmemesi üzerine defalarca aramamıza rağmen bizi geleceklerine dair oyalamıştır. Akşam tekrar aradığımızda da eve gelindiğini ama evde kimsenin olmadığına dair yalan bir bilgi verilmiştir. Evde o gün 4 kişi ikamet etmekte olup gün boyu hiç dışarıya çıkılmamıştır. Üstüne üstlük yetkili servisteki asistan saygısızca konuşmuştur. Ücretini ödediğimiz kurulum hizmeti için mağdur olmuş bulunmaktayız. Umarım telafi edilir ama hiç yakışık almadı. Bir daha asla bu marka ile alışveriş yapmayacağız.

Semtu 970 Okunma

Cevaplar

 • Semtu'nun Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2016

  Hacer hanima ilgisi için teşekkürler

 • Semtu25 Nisan 2016

  müşteri hizmetleri genel merkez Hacer hanima emekleri, ilgisi için teşekkürler ama yetkili firmaya olan şikayetim hala geçerli. Bu yüzden vestelden asla alışveriş yapmıcaz.

 • SEG Temsilcisi19 Nisan 2016

  Sayın Elhan, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Semtu19 Nisan 2016

  800 lü telefon da müşteri temsilcisi de ne yazık ki görevini layığı ile yapamaştır. Dün akşam saatinde aradığım bayan gerekli uyarılar yapılacaktır dedi. Ben şikayet formu oluşturmasını rve bana geri dönülmesini, ya da şikayet form numarası verip benim takip edebileceğimi rica ettiğimde, bana o şekilde uygulamamız yok ben gerekli uyarıları yapacağım dedi. Bu sabah tekrar aradığımda başka bir bayan şikayet formu oluşturdu ve mail adresimi alıp bilgi vereceğini söyledi. Ve daha önce de şikayetimle ilgili hiçbir not göremedi. Yani Vestel baştan aşağıya yanlışsın. Keşke reklamlarınıza ayırdığınız ödenegi, müşteri temsilcisi ve acentaların eğitimine harcasaydınız, müşterilerinizi daha çok memnun olabilirdi

 • Semtu19 Nisan 2016

  En özür ya da telafi beklerken, kurulum yapacak firma bu yeni gün için akşam saati verdi yine. Umarım bugün gelir. Ücretli kurulum zaten. Yazıklar olsun size. Başka yere yaptıramıyoruz çünkü sizin yetkili bayi kurulum yapmazsa garanti başlamazmış, garanti iptal olurmuş. Paramızla rezil olduk kısaca... Yazıklar olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön