29 Ağustos 2013

SEG Klimam Soğutmuyor!

Yaklaşık 1 hafta önce 12, 000 btu Seg marka klima aldım. 1 kaç gün sonra gelip montajı yapıldı. Ben evde olmadığım için kontrolünü yapamadım. Daha sonra gelip kontrol edince klimanın soğutmadığını ve dış ünitenin çalışmadığını farkettim. Tekrar yetkili servisi çağırdım ve gelip kontrol ettikten sonra evet dış ünite arızalı deyip sıfır olmasına rağmen tamir önerdiler.

Ona da eyvallah deyip tamirini yapıp getirdikten sonra, klima soğutmamaya ve çalışırken de catur cutur sesler gelmeye başladı. Müşteri hizmetlerini 4. 5 defa arayıp sorunu iletmeme rağmen, gelen yetkili servis(bunun kapasitesi bu kadar problem yok dediler ) sorun çözülmediği için Tüketici Hakem Derneğine şikayette bulunacağım. Bir daha Seg-Vestel mi asla.

İ.halil 646 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle SEG markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön