25 Temmuz 2016

SEG Klima İç ve Dış Üniteleri Farklı Btu Çıktı.Klima Çalışmıyor.

Satın aldığım 12500 btu SEG marka klimanın iç ünitesi 12500 dış ünitesi 9000 olarak geldi. Vestel teknik servis elemanları duvarı delip her yeri kırıp döktükten sonra btu farkından dolayı ürünü takamayacağını söyledi. Satan firma yanlış ürün göndermiş diye suçu üzerinden atıyor. İade alalım diyor. Tamam ama duvar delindi kırıldı döküldü, iade edersem çok zor duruma düşerim. Lütfen ya 9000 iç ünite ya da 12500 dış ünite ile değiştirilmesini ivedilikle talep ediyorum. Daha öncesinde çok yardımcı olan firmanın bu basit ama benim için büyük sorunu kolayca halledebileceğini bildiğim için özellikle tekrar sorunun çözülmesini rica ediyorum.

M. 3.211 Okunma

Cevaplar

  • M.'nin Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2016

    Sevgili Vestel (seg) ailesi. Sorunumu büyük bir titizlikle önemseyip, sorunu çözme konusunda ilgi ve alakanızdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Özellikle Adım adım çözüm sürecini takip eden Sayın Fahriye Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum.

  • SEG Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Sayın KURT, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön