28 Temmuz 2015

SEG Klima Çok Gürültülü Çalışıyor.

23/07/2015 tarihinde Şanlıurfa Media Markt mağazasından 2 adet SEG marka 12000 klima aldım. Klimalardan birini şehirdeki evime diğerini yazlıktaki evime taktırdım. Şehirde taktırdığım klimadan çok memnunum. Fakat yazlığa taktırdığım klimadan resmen traktör sesi geliyor.

Klima çalıştığı zaman gürültüden durulmuyor. Klimanın değiştirilmesi için servisi çağırdım. Servis tamir edilip getirileceğini söyledi. Ben klimayı alalı 1 ay olmuşken tamir edilip gelecek bir klima istemediğimi belirttim. Sizin için üstlerimizle görüşüp size döneceğiz dediler. 1 haftadır bana dönecekler. Telefon açıp üstlerinizle ben görüşeyim diyorum, telefon numaralarını vermiyorlar. Lütfen değişim için yardımcı olun.

İbrahim 2.799 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı18 Ağustos 2015

    Burçe hanım başta olmak üzere tüm vestel ailesine klimamı geri alıp paramı iade ettikleri için çok teşekkür ediyorum.

  • SEG Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön