SEG Isıtma ve Soğutmada Problem Klimadan Hiç Memnun Değilim.

Mehmet Murat Ş. |

Vestel'in SEG marka kliması çalışmıyor. Sıcakta Çalışırken bir sıcak bir soğuk üflüyor. Sıcakta iken 23 dereceye getiriyorum, 25 derece olunca kapanması lazım 23 dereceye getirmek için soğuk üflüyor. Kendi kendine kapanıp açılıyor. Fan seviyesini kontrol edemiyorum. Maalesef eve geldiğimde kendi kendine açılmış oluyor kira kadar fatura geldi. Servisi çağırdım sorun yok şalterden kapatıp açın dediler. Garantili olunca maalesef ilgilenilmiyor. Yani yerli mali milletçe kazanalım diye gayret gösterirken böyle durumlarla karşılaşmak çok üzücü...

Etiketler :

Isıtma Problemi Soğutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Murat Ş.
  27 Şubat
  10:24

  Problemim haala çözümlenmedi. Ne zaman çözümlenecek? hiçbir dönüş yok. Buyumuzlamı gururlanalım?

 • Mehmet Murat Ş.
  22 Şubat
  15:28

  25 Dakika canlı destek hattında birinin yanıt vermesini bekledim. Sabrım 25 dakika ya kadarmış. Lütfen bir zahmet benimle iletişime geçin. ya da çözmek istemiyorsanız söyleyin hukuki haklarıma baş vurayım.

 • 19 Şubat
  08:42

  Sayın Ş. ;
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ