07 Şubat 2014

Finlux Farklı Ürün Gönderiyor

GittiGidiyor sitesinden sipariş ettiğim, Vestel finlux 23'' full HD pixellence, ultra dynamics contrast, usb medya player, pvr ready, çerçeve tipi ince Led TV yerine, rota pazarlama ve ticaret firması tarafından, bu özelliklerle hiç ilgisi olmayan sıradan bir finlux 23" HD ready televizyon gönderilmiştir.

Firmaya bu durumu iletip sipariş edilen ürünün gönderilmesi istediğimizde ise, biz herkese bu ürünü gönderiyoruz, sizden başka kimse böyle bir talepte bulunmadı, ürünü değiştiremeyiz dediler. Anlaşılan bu yöntemle birçok tüketiciyi yanlış bilgi vererek yanıltılmak suretiyle mağdur etmişler.

Devriş 804 Okunma

Cevaplar

  • Finlux Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön