29 Temmuz 2013

SEG Aydınlatma Lambasını Takamadılar!

Vestel 'den satın aldığım Whirlpol marka, arc8140/ix model. - (850181436000 - jc298606 - vt00949115)kodlu buzdolabımın iç aydınlatma lambası yaklaşık 3 ay önce yandı. Hemen İstanbul/Beşiktaş Dünya Elektronik Vestel Yetkili Servisine başvurdum ve 55 TL lamba ücretini ödedim.

2 kere yanlış lamba getirdiler. Servis elemanı modelin orijinali olmayan lambayı zorla takmaya çalışırken raf kilidini de kırdı. Lambayı yeniden sipariş ettiklerini söylemelerine rağmen, hiç bir gelişme olmadı. İlgi göstermedikleri gibi, bilgide vermiyorlar. En son aradığımda 3 gün içinde lambayı takacaklarını söylemelerine rağmen, 10 gün oldu yine aramadılar.

Ersan 485 Okunma

Cevaplar

  • Ersan02 Ağustos 2013

    Bugün (2 ağustos 2013) de geçti. Buzdolabımın içi kapkaranlık. Başka ne yazabilirim?

  • Ersan29 Temmuz 2013

    Teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda sorunum halledilir. İyi Çalışmalar dilerim. Ersan OGAN

  • SEG Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön