30 Aralık 2014

SEG Aldığım Ürüne Vestel Servisi Ücret Talep Ediyor.

Kipa dan aldığım 40" SEG TV ye servis ücreti kesiliyor. Bu ne komedidir ya. Kaç markada ürün aldım, ürün aldırdım Böyle saçmalık görmedim. Sırf birine iyilik olsun hesaplı diye aldırdım. Birde servis ücreti çıkardılar. Aynı bantta üretilen bir ürüne, servis ücreti alıp birine almamak ne kadar etiktir.

Şimdi altta yazacağınız standart cevabı da biliyorum. Sizi müşteri hizmetlerimizden arayacaklar. Zaten ben onları aradım ve kesinlikle bu konuda yardımcı olmadılar. Arayıp olacaklarını da sanmıyorum ki, olsalar da bu da saçma. İlla şikayet edenin mi, ücretsiz servise ulaşacak.
Kurulumu zaten kendim yapacağım. Ürün kutudan sorunlu çıkarsa diye çağırıyorum servisi. Ama oda parayla.

Ender 4.045 Okunma

Cevaplar

  • SEG Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön