27 Eylül 2017 #9558657

Sefamerve Vasat Alışveriş Sonucu!

Sefamerve'den sürekli alışveriş yaparım ama son yaptığım alışveriş vasattı. Elbise alana eşarp hediye yazıyordu iki alışveriş yaptım bir kargo paketimden faturada görünmesine rağmen eşarp çıkmadı. İkinci paketten çıkan eşarp ise vasat siyah ve yeşilli elbisenin yanına uçuk renk pembe ve turuncu karışım eşarp çıktı. İlettiğimde bana verilen cevap seçme şansınız yok evet yok ama en azından eşarbı elbisenin yanında veriliyorsa uyumlu gönder, ilk kez alışveriş yapmıyorum ama son.

Meliha 11.669 Okunma

Cevaplar

  • Meliha06 Ekim 2017

    Bir ürün alana hediye eşarp değil bir elbise alana yanında eşarp yazıyordu ben yanlış anlamış olamam. İlk kez alışveriş yapmıyorum demek ki sizin çalışma sisteminiz bu elinizde kalan ürün leri diğerlerinin yanında hediye veriyorsunuz. Daha önce uyumlu gelmişti ama şans eseriymis demek ki. Memnuniyet bazlı calismiyormussunuz. 2. ürüne gelince eşarp gönderildi sonradan.

  • Sefamerve Temsilcisi06 Ekim 2017

    Merhabalar ; siparişte kayıtlı olan numaranızdan dün ve bugün arandınız ancak ulaşılamadınız efendim bahsedilen hediye ürünler sistemin atatığı ürünlerdir tarafımıza dönüş yaptığınızda bu durum zaten izah edilmiştir hediyeler ürüne göre değil dir yani aldığınız ürün bir gözlük yada bir ayakkabıda olmuş olsaydı hediye eşarp yada şal yine gönderilecekti bu durumda uyumlu olması beklenemez malesef.2. paketten çıkmayan hediye ürününüz içinde paketleme birimi adına özürlerimiz diler adresinize çıkmayan hediye ürünün gönderiminin yapılacağını bildirmek isterim bilgilerinize sunar hayırlı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön