14 Kasım 2017
Yorum Yap
#9786190

Sefamerve Kalite Sorunu

Sefamerve.com'dan kap aldım ve üzerinde kaç derecede yıkamam gerektiğine dair bir bilgi olmadığı için bende en düşük derecede yıkadım ve üzerindeki tüm desenler soldu, birkaç beden küçüldü, tek yıkamada giyilmez hale geldi!

Merve 2.733 Okunma

Cevaplar

 • Sefamerve Temsilcisi04 Aralık 2017

  Merhabalar ; efendim göndermiş olabilirsiniz bu konuda haklısınız ancak teslim ettiğiniz kargo paketi henüz bize getirmemiş bunun için kargo ile iletişime geçip takip numarası isteyebilirsiniz yahut kargonuza giderek paketin akıbetini sorgulatabilirsiniz gerekli bilgilerle geri dönüş yaptığınız taktirde yardımcı olunacaktır hayırlı günler dileriz.

 • Merve04 Aralık 2017

  Gönderdim zaten! Kaç hafta oldu

 • Sefamerve Temsilcisi04 Aralık 2017

  Merhabalar , Sırf ilgilenmis gibi görünmek için şikayetinize tabiki cevap verilmiyor efendim o gün itibari ile size verilen bilgi gerekli departmanlara da iletilmiştir ancak tarafımıza ulaşan bir paket malesef olmamıştır bu durumda paketi geri gönderdiğiniz kargodan takip numarası alabilirmisiniz kargoda bir karışıklık yaşanmış olabilir gönderilen paketler en geç bir hafta içerisinde işlem görür ve olumlu yada olumsuz muhakkak bir dönüş yapılmaktadır.paket tarafınızdan gönderildiği için takibini ancak siz yahut göndermiş olduğunuz kargo firması yapabilir bu platform rahatlıkla herkezin önerisini ve şikayetini dile getirdiği bir yerdir ve verilen sözler , bilgiler kayıtlıdır bu durumda sözümüzü tutmamak gibi bir durum söz konusu olmaz.buna emin olabilirsiniz sözlerimizin arkasındayız sizden kontrollerinizi yaptıktan sonra tekrar tarafımıza ulaşmanızı beklemekteyiz anlayışınız için teşekkür eder hayırlı günler dileriz.

 • Merve02 Aralık 2017

  Sikayetvar.com a yaptığım şikayet üzerine safamerve sıkıntı yasadigım Urunu incelemek için kargo ile geri göndermemi söylediler kaç hafta oldu hala ses yok. Sırf ilgilenmis gibi görunmek için şikayetime cevap vermek yetmiyor!

 • Sefamerve Temsilcisi15 Kasım 2017

  Merhabalar ; sorun yaşadığınız ilettiğiniz ürününüzü iade formu ile birlikte geri gönderdiğiniz taktirde üretici firma tarafından kalite kontole alınacaktır efendim paketi ücretsiz olarak aras yada sürat kargo ile gönderebilirsiniz paket tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolleri yapılacak firma kaynaklı yada yıkama kaynaklı bir sorun olup olmadığı araştırıldıktan sonra tarafınızada dönüş yapılacaktır bilgilerinize sunar hayırlı günler dileriz

 • Merve15 Kasım 2017

  Kiyafetin üzerinde hiçbir uyarı yoksa firmayı arayıp acaba bunu kaç derecede yikamaliyim diye sormam gerekiyormuş! Sormazsam sorun bendeymis yani ürünün ne kadar kalitesiz olduğu hiç önemli değil! Yardımcı olmak yerine bi de böyle zeytinyaği gibi üstte cikarlar!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler