1 g
Yorum Yap
#11443822

Sefamerve Para İadesi Hesabıma Yatmadı!

Safamerve'den yaklaşık 1.5 senedir mezuniyet için iki tane elbise almıştım, ürünü iade etmeme rağmen paramı hesabıma yatırmadılar, kesinlikle bir daha bu siteden alışveriş yapmayacağım, güvensiz bir sitedir. WhatsApp'tan üzerinden 2 ay boyunca mesaj attım para hesabınıza yattı dediler hesabıma baktım parayı yatırmamışlar. Bu sefer hesap hareketlerini istediler. Banka ATM'sinden alıp WhatsApp'tan resmi attım yine yatırmadılar. Her seferinde para yattı diyorlardı ama ATM ye gidip hesap hareketlerine baktığımda parayı yatırmamışlar yalan atıp durdular.

Figen 463 Okunma

Cevaplar

 • Sefamerve Temsilcisi32 d

  Merhaba, Sizleri aradık fakat açmadınız efendim. Vadesiz TL hesabi ise iban bilgileri de doğruysa yatmaması için bir sebep yoktur. Şirket ismi EST Marjinal Medikal olarak gözükmektedir. 07/06/2017 tarihinde iadeniz yatmış gözüküyor. Bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hayırlı günler dileriz.

 • Sefamerve Temsilcisi16 s

  Merhaba, Hesap Sahibi Figen T. IBAN TR380001000185080021460217 olarak banka bilgileri iletmişsiniz efendim. Doğru mu ?

 • Figen16 s

  Ayse Nur Uğur adına sipariş vermiştim telefon numarası 05467952979 buydu buradan sipariş numarasını bulabilirsiniz

 • Sefamerve Temsilcisi23 s

  Merhaba, Sizlere yardımcı olabilmemiz için sisteme kayıtlı telefon numaranızı veya sipariş numaranızı iletmeniz gerekiyor efendim. Aksi taktirde herhangi bir bilgiye ulaşamayız. Hayırlı günler dileriz.

 • Figen1 g

  Yaklaşık bir buçuk yıl geçti sipariş verdiğim ürünün üzerinden sipariş numarası mı kalır Alay mi ediyorsunuz benimle kaç kere WhatsApp'tan mesaj attım her seferinde bankaya yatmış ama banka hemen hesaba yansıtmıyor dediniz kendi yalanizi örtüp bankayı suçladınız siz benden iyi biliyorsunuzdur hangi sipariş numarası olduğunu WhatsApp'tan attığım mesajlara bakabirsiniz bu da benden size akıl olsun ama siz ne yapacağınız bizden daha iyi biliyorsunuz ama bir an önce 120 TL hesabıma yatmasa sizi Tüketici Hakları maklemesine şikayet edeceğim nasıl kötü bir firma olduğunuzu da dünya bilsin ona göre bir daha sizden alışveriş yapmasınlar

 • Sefamerve Temsilcisi1 g

  Merhaba, Öncelikle sizlere yardımcı olabilmemiz için bizlere sipariş numaranızı iletir misiniz efendim. Hayırlı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler