22 Haziran 2019
#12149060

Sefa Pet Shop Hasta Köpek Sattı

20 Mayıs'ta 2200 TL'ye shih-tzu cinsi yavru köpek aldık. Alırken ya köpek hasta çıkarsa dediğimizde geri getirin biz yardımcı oluruz hasta çıkması imkansız aşısı 19 Mayıs'ta yapıldı dendi (19 mayısta aşısı yapılan köpeğin 4 Haziran'dan önce satılması yasakmış bunu da sonradan öğrendik).


Aradan 1 hafta geçti ve köpeğimde kusma ve ishal başladı veterinere götürdük kanlı ishal testi yaptı pozitif çıktı aşısının üzerinden 15 gün geçmediği için testten emin olamadık ve tedaviye başlayamadık 6 gün içinde 1 kilo verdi kemikleri sayılabiliyordu son 6 günümüz acillerde veterinerler de geçti serumlar takıldı derken 820 TL tuttu tedavisi için toplamda 2000 TL tutar dendi.


Daha fazla ödeyecek durumum olmadığı için Pet shop'a geri vermek zorunda kaldım. Pet shop'a bu durumu bildirdiğimizde ise B*** bey hayvana bakamamışsınız sizden kaynaklı kardeşleri sağlam paranızı vermiyoruz. Nereye şikayet ederseniz edin dediler Pet shop'un veterineri bile kanlı ishal olduğunu pet shop'tan kaynaklandığını söyledi, yine de kabul etmediler. Hem param gitti hem de minik prensesim gitti verdiğim paranın 1 kuruşundan bile hayır görmezsiniz umarım. İnşallah siz de o köpeğin çektiği acıların bin katını çekersiniz.

Hivda Hivda 1.759 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları