Toplam çözüm sayısı
..
Sedaş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

Sedaş Doğuda Dağın Başındaki Bir Köyde Bu Kadar Sık Elektrik Gitmez

1.919görüntüleme
Mehmet
Mehmet 17 Ocak 11:51

İstanbul dan Kartepe'ye taşındım İstanbul'da 4 5 ayda 1 kere olan elektrik kesintisi Kartepe mevkisinde haftada en az 4 kere oluyor. Nasıl bir altyapınız var ki her hafta elektrik kesintisi oluyor. 2021 yılında hava eksi 5 derece ben evimde nasıl ısınacağımı düşünüyorum. Sabah sekizden beri elektrik yok planlı kesintiler zaten sürekli oluyor. Bunun üzerine bir de plan sızlar eklenince acaba bugün elektrik gidecek mi diye uyanıyorum. Evimdeki internetin kesilmesinin bir yana bıraktım buzdolabı çamaşır makinesi kombi derin dondurucu televizyon bilgisayarım kurutma makinem gibi değeri yüksek cihazlarımı voltaj dengesizliği veya ani voltaj yüksek voltaj gibi sebeplerden ötürü bir zarar ziyan gelirse mahkemeye verileceksiniz şu an EPDK ® ya yazacağım CİMER ®'e de yazacağım paraları alırken her ücreti kesmeyi biliyorsunuz Sedaş.

Her zaman elektriğimi kesme gibi bir hakkınız yok yapamıyorsanız bu i AYEDAŞ ®'a devredin bıktık yeter arkadaşım yeter şu soruna bir çözüm bulun yeterrrr!

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Mevki Kartepe İbrikdere Mahallesi Sedaş firmasının Plansız elektrik kesintilerinden sıkıldım. Zaten Voltaj düşüklüğü yaşanıyor sürekli Kar yağdığında bize bir gün boyunca elektrik Vermediğiniz Yetmezmiş gibi haftada en az üç kere kesinti oluyor ve kesinti saatleri bir gün boyunca oluyor Günümüzde elektriksiz çalışan bir eşya kalmadı insanlar bile online olarak çalışıyor siz kullanıcıların elektriğini bir gün boyunca kesiyorsunuz nasıl bir arıza giderme şekliniz var nasıl bir çalışma şekliniz var nasıl bir altyapınız var Arızayı çözemeyen bir kabloyu bir günde bağlayan nasıl çalışanlarınız var Bir işletmede her zaman mı arıza çıkar bir hat her zaman mı arıza çıkarır bir trafo her zaman mı patlar Kullandığınız ekipmanlar Markalar mı kalitesiz Buraya yazmakla hiçbir çözüm olmayacağını biliyorum müşteri temsilcisi arayıp sadece bizden özür diliyor özür dilemek bizim elektriğimizi veya cihazlarımızın bozulmasını Engelleyemiyor. Anlamıyorum bir gün boyunca elektriği kesmeye kimsenin hakkı yok o zaman kullanıcılara bir ay ücretsiz elektrik dağıtacaksınız Ya da indirim yapacaksınız beni sürekli mağdur ediyorsunuz bu mevkiye taşındığım için çok pişmanım Sedaş'dan elektrik aldığım için çok pişmanım. Sizi EPDK na şikayet edeceğim tekrar.

17 Ocak 21:28

Sedaş 14 saattir elektriğim yok hala bir işi halledemediniz 186 cevap vermiyor WhatsApp bakmıyor bu muydu sizin altyapınız düşünemiyorum ki bir deprem veya afet durumunda sizden umudu keselim. Verdiğimiz paralar haram olsun size... Neredeyse bir gündür elektriğim yok.

Sedaş Logo
Sedaş17 Ocak 12:01

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da 0530 919 19 19 numaralı Whatsapp ihbar hattımızdan bildirebilirsiniz. Saygılarımla.

Mehmet
Mehmet3 hafta önce

Hiçbir çalışma yok iyileşme yok bugün yine elektriğim kesildi sabah tahmini verilme saati ise akşam saat 5:00 Sedaş yine bildiğiniz gibi

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler