Toplam çözüm sayısı
..
Seda Güzellik Merkezi ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Seda Güzellik Merkezi (Kayseri) Saçımı Yaktı

4866görüntüleme
Meryem
Meryem 21 Mart 17:52
Seda Güzellik Merkezi (Kayseri) Saçımı Yaktı

Kayseri Erkilet'te bulunan Seda Güzellik Merkezi'ne ombre yaptırmak için gittim. Gittiğimde kuaför randevu verdiği 11.30'da hala gelmemişti. 12 gibi geldi beni işleme aldı. Kumral bir renk yapmasını istedim. Saçımda açıcıyı 1.5 saat bekletti. Çok bekledik dediğimde saçında turunculuk var onun gitmesini bekliyorum dedi bu arada kaş bıyık için gelenlerle ilgilendi. Beni bıraktı öyle. Saçımda ısı hissettim. Sonra yıkama setine alındım saçıma gri boya sürmüş. Fön çektiğinde saçım iyi durdu anlayamadım yandığını. 

Eve gidip yıkadığımda gri boya aktı ve saçımın yarısı elimde tomak halinde haldi pişmaniye gibi olmuştu saçlarım ve bitli gibi kaşınmaya başladım. Bu durumu kuaföre anlattığımda ilk hafta böyle durumların normal olduğunu söyledi. Saçımı kestirmek için randevu istedim cevap dahi vermedi. Saçımı yaktığını benden gizledi. Başka bir kuaför saçımın yakılmış olduğunu söyledi. 

Kestirip bakım yaptırmama rağmen hala saçım sağlıksız. Yıllarca uzun saç kullandım ve saçımı yakan seda kuaför beni her yerden engelledi. Kadınlar için saçları çok önemlidir. Saçımın uzunluğunu sağlığını kaybettim. Bu durumdan şikayetçiyim.

Gelişme
Gelişme

21 Mart 17:52

Seda güzellik merkezi saçımda açıcıyı 1 saatten fazla bekletti ve saçım yandı. Ombre yaptırmak için gitmiştim kumral tonlarında bir model istedim. Bütün saçıma açıcı uyguladı ve uzun süre saçımda bekletti. Beni bekletirken başka müşterileriyle kaş bıyık için gelenlerle ilgilendi. Saçımda ısı hissettim. Ama daha önce başıma gelmediği için yandığını anlamadım. Kumral tonlarında bir sac istemiştim. Yıkama setinden çıktığımda gri bir saç ile karşılaştım. Fön çekildiğinde de saçımın yanık olduğunu hala anlayamadım ve seda hanim bu durumu benden sakladı. İlk hafta saç derimde acayip bir acı ve kaşıntı yaşadım. Bu durumu kuaförle paylaştım. İlk hafta kavlama kopma kırılma bu gibi şeyler normaldir seklinde cevap verdi. Sacımı yıkadığımda saçımdaki boyada aktı ve saçım tomar tomar elime gelmeye başladı. Kuaförden kesim için randevu istedim cevap yazmadı. Başka bir kuaföre gittim ve pişmaniye gibi olmuş tel tel kopan saçımın yakılmış olduğunu bana söyledi. S** hanım beni her yerden engelledi. Bir kadın için saçları çok değerlidir. Kuaförler odasına ve tüketici derneğine şikayette bulunacağım. Hala sayfasında benim fönlü ama aslında gizli yanık saçlarımla reklamını yapmaya çalışıyor. Yazıklar olsun.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile