28 Aralık 2013

Seat'tan Aldığım Araç Hasar Görmüş!

Seat bayiinden fiyat renk konularında anlaşıp stoklarda olduğunu teyit ettirdikten sonra stoktaki son füme renkli araç için kapora yatırdım. Fakat akşama doğru bayi arayarak aracın yükleme sırasında hasarlandığını doğuş grubunun bu aracın satışını yapamayacağı bilgisini verdi. Bunun üzerine ellerinde kalan tek renk olan siyah renk için 200 TL'lık bir indirim yapabileceklerini söyledi.

Siyah renk tercih etmeyeceğimi söyleyerek tekliflerini kabul etmedim. Bunun üzerine Seat ile durumun doğruluğunu teyit için aradığımda defalarca aramam sonucu bilgileri teyit ettiler. Çok ilginçtir sigorta kasko fiyatı aldığım şasi no'su bana verilmiş aracın hasarlandığını ve satamayacaklarını öğrendim. Parayı nakit olarak hazır etmeme rağmen sene sonu olması sebebiyle tüm hesaplarımı alt üst etmeleri bir tarafa, bugün haberlerde çıkan araçlara Euro farkı yansıtılacak haberiyle mağduriyetime mağduriyet katan Seat yetkililerinin olayı normalmış gibi görüp hiçbir aksiyon almamaları şirketin ciddiyetinin göstergesi olduğunu düşünüyorum.

Atakan 1.379 Okunma

Cevaplar

 • Atakan31 Aralık 2013

  Firma o kadar umursamaz ki yorumum herseyi yansıtıyor. Bana sattıkları aracı başkasına sattıklarını düşünüyorum. Buna rağmen şikayetime cevap verilmedi.

 • Atakan28 Aralık 2013

  Uzun olduğu gerekçesiyle firmaya iletildikten sonra reddedilen aynı şikayetime istinaden (1gun once) firmanın verdiği cevabı da asağıda bulabilirsiniz. Dun irtibata geçilecek denilip bugun hiçbir bilgilendirilme yapılmadan irtibata geçilmiştir denmesini de ilginç buluyorum. Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Ak ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

 • Atakan28 Aralık 2013

  Yukarıda bahsettiğim şekilde cereyan eden olayın dışında benimle kimse görüşmemiştir. Konuya olan ciddiyeti herkesin taktirine bırakıyorum.

 • Seat Temsilcisi28 Aralık 2013

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. AK ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI (212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön