31 Temmuz 2017

Seat Sorumsuzluk, İlgisizlik, Denetimsizlik!

25.07.2017'de Adana şubeniz olan Seat Kavi'den 2017 model 1.2 TSI İbiza Reference modeli araç aldım. Almış olduğum aracın ve diğer sıfır km araçların bekletildiği yeri görünce Seat firmasının bu kadar amatör bir iş yaptığını görünce markanızın kurumsal kimliği hakkın da olumsuz düşüncelere kapıldım. Araçların muhafaza edildiği yer resmen sorun için de. Araçlar güneşin altında cayır cayır yanıyor. Yerden çıkan otlar neredeyse araçla akraba olacak seviyeye gelmiş aracın opsiyonu gibi duruyor.


Almış olduğum araç toz toprak içindeydi. Üstü kapalı bir yer yapmak bu kadar zor olmamalı. Şubenizin bu sorumsuzluğu yüzünden sıfır aldığım araca pasta cila yaptırmak zorunda kaldım aracımın boya mikron kalınlığı değişti. İnsanlar güven sorunu nedeni ile sıfır km araç alıyor şu yaşadıklarımı hatırlayınca resmen sinirlerim bozuluyor. İletmiş olduğum konu ile ilgili gereken işlemlerin yapılıp tarafıma olumlu olumsuz bilginin kesinlikle verilmesini istiyorum. Bir sonuç alamaz isem ilgili bakanlığa durumu bildireceğim.

Mehmet 9.314 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet22 Ağustos 2017

  Şikayetim den yaklaşık 22 gün geçmesine rağmen hala bir çalışma başlatılmamıştır. Tüketici arkadaşların bu hususu değerlendirmesi uygun olur.

 • Mehmet09 Ağustos 2017

  Konu ile ilgili çalışma başlatıldığı ile alakalı somut bir çalışma yok hala ortada, eğer var ise beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Mehmet01 Ağustos 2017

  Müşteri hizmetlerinden arandım. Sorunu tekrar dinlediler. Ben şikayetimin dikkate alınacağını ve durumun düzeleceğini pek sanmıyorum. İlgili yerin düzeltilip tarafıma düzenlenmiş halinin resimlerini istiyorum.

 • Seat Temsilcisi01 Ağustos 2017

  Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Ekşi ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön