16 Şubat 2013

Seat Servis Orjinal Aksesuarın Aracıma Uyup Uymayacağını Bilmiyor!

2011 yılında sıfır aldığım Seat İbiza marka aracıma alırken incelediğim katalogdan koltuk altı saklama bölmesi adındaki aksesuar parçayı taktırmak üzere yetkili servis ile irtibata geçtim. Kendilerinin bu aksesuarı ellerinde olmadığı için İspanya'dan isteyeceklerini ve parça geldiğinde olup olmayacağına garanti veremeyeceklerini fakat ücretini benden karşılayacaklarını söylediler. Bunun üzerine doğuş otomotiv genel müdürlüğünü aradım ve işin ilginci onlar da aynı cevabı verdiler. Müşteri olarak katalogta geçen orjinal bir aksesuarı taktırmak istiyorum ve Türkiye distribitörü parça ücretini önce benden alıyor ve bu parçanın aracıma uyup uymayacağını bilmiyor.

İ 435 Okunma

Cevaplar

  • İ17 Şubat 2013

    seat'ı tebrik ediyorum.gerçekten bu kadar ezber bir cevap olabilir.muhtemelen yazılanları okumadılar bile.zaten seat ile olan görüşmemi ben şikayet ediyorum.bana konuyla ilgili olarak bilgilendirmede : benden ücreti alıp parçayı getireceklerini ama parçanın uyup uymayacağı konusunda garanti veremediklerini söylediler.imkan olsa da bu yazdıklarımı büyük kırmızı harflerle gözlerine sokar gibi yazabilsem.ama seat markası işin kolayını bulmuş kopyala-yapıştır yapıp çözüm üretmiş gibi görünüyorlar.yetkili bir servis olarak bana orjinal aksesuar olan bu parçayı takabiliriz cevabını verebilirlerse bu iş ancak o zaman çözülür.

  • Seat Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. DU. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI (212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön