01 Haziran 2016

Seat Leon Aracıma Full Lınk Özelliği İçin Sonradan İstenen Ek Ücret!

Kasım 2015'de Seat leon aracımı 6.5" teyp opsiyonu ile satın aldım. Bu tarihte satış danışmanımın ve doğuş Otomobilin verdiği bilgi, Full Link özelliği için aktivasyon kodlarının ücretsiz teslim edileceği, Samsung ve Apple ile anlaşma süreci nedeniyle kodların geciktiği yönündeydi.
Doğuş Oto bu konularda sabıkalı olduğu için ve fütursuzca para talep edeceğini bildiğim için, opsiyon listelerini ve katalogların hepsini kontrol ettim.


Full Link aktivasyonu için ek ücret ödemem gerektiğine dair hiçbir bilgi yer almıyordu ve ücretli araç opsiyon listesinde de yoktu. Ama Doğuş şimdi bunun için ek ücret ödemem gerektiğini söylemektedir.


Bana beyan edilmeyen, hatta bedava olacağı belirtilen bu özellik için şimdi ücret ödemem gerektiğini söyleyen bu umursamaz zihniyeti kınıyorum. Şikayet hattından yapılan dönüşte bana, bu opsiyonun ücretsiz verilmediği ve ücret ödemeden alamayacağım söylendi!

Baha 4.404 Okunma

Cevaplar

  • Baha02 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, türkiye'de tekel mantığı ile çalışan, müşteri memnuniyetini bir kenara bırakıp, insanları kandırmayı ve aptal yerine koymayı amaç edinmişcesine davranan bu firmayı yetkililerini ve zihniyetinizi şiddetle kınıyorum. Mevzu bu opsiyon için para vermemek değil. İnsanları nasıl enayi yerine koyduğunuzu afişe etmek. Bizzat satın aldığım, şirketime ve aileme aldırdığım 13 araç için sadece pişmanlık duyuyorum. Yapılan şeyin adı SAHTEKARLIK'tır. Baha yıldırım

  • Seat Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın Yetkili, Müşterilerimizden Sn. Y. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön