05 Eylül 2013 #1995480

Seat Kusurlu Araç Teslim Etti!

Galeriden sıfır olarak satın aldığım Seat Leon marka aracımı teslim alıyorum. Galeriden sadece 3 Km mesafede benzin almak için duruyorum ve arabam bir daha çalışmıyor.


Sebep boş olarak teslim edilen akü. Hemen yol yardımı geliyor, araba çalıştırılıyor arabayı aldığım galeriye geri dönüyorum. Sorun belli aküsü Showroom'da boşalmış arabayı kontrol etmeden müşteriye teslim etmişler. Çözüm basit, yeni bir aküyle değiştirilecek. Ancak servis, bu ihmal ve hatasını giderecek yedek parça stoğuna sahip değil. Basit bir akü bile ellerinde yok.


Sonuç; sıfır araba alıyorum ama önce yolda sonra süresiz olarak serviste kalıyor. Geçici araç tahsis ediliyor ve biz sizi arayacağız deniyor.

Tolga 2.550 Okunma

Cevaplar

  • Tolga08 Eylül 2013

    Sorun bir araba markası olarak Seat'ın kötü olması değil. Sorun bu arabalrı satan Doğuş Oto'nun ihmali ve lakayıtlığı nedeniyle müşterisine arızalı araç teslim etmesi. Bunu teslim etmeden önce kontrol etmemesi.

  • Seat Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. TOYKOÇ ile en kısa sürede irtibata geçilecek ve konu ile ilgili bir çalışma başlatılacaktır. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI (212) 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön