16 Ekim 2017 #9697001

Seat Kayadibi Servis   Leon  Aracıma Koydukları Yanlış Tespitten Dolayı 1 Aydır  Yapmadığım Kalmadı

Aracımı 1 ay kadar önce Seat Kayadibi servisine götürdüm ve bakım için teslim ettim. Birkaç sorun yaşadım ama en büyük sorun ben aracı servisten aldım ve aracın rolanti çalışma sesi değişmişti. Bende servisi aradım, yakıttandır dediler. (Aracı çalışırken dinlemeden) bende yakıtı değiştirdim ses hala devam ediyor. Aracı servise götürdüm makinelere taktıklarını söylediler ve egzos tıkalı dediler.


Ne yapılmalı dedim bana istersem 600 TL gibi bir fiyata yapabileceklerini veya kendim 4. viteste 3 bin devirde 20 dakika kullanırsam geçer dediler. Otobana çıktım yaptım olmadı. 1 hafta sonra tekrar servise gittim anlattım tıkalı bu yine yapın dediler. Yaptım olmadı ve bende başka servise götürdüm ve sorun klimadaymış. Bu nasıl bir ilgisizlik ve ustalık bilemiyorum. Bu terbiyesizliği, benim harcadığım zamanı ve yakıtı (aracın yaptığı km'yi de) bana nasıl geri vereceksiniz onu merak ediyorum.

Kemal 5.416 Okunma

Cevaplar

 • Kemal18 Ekim 2017

  Bana ne cevap verdiğinizi öğrenebilir miyim? Bana konu ile ilgili hiçbir cevap veya özür dilenmedi. Bilgilendirmeden kastınız evet bu konu ile ilgileneceğiz mi?

 • Seat Temsilcisi17 Ekim 2017

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. D. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT INFO 444 73 28

 • Kemal17 Ekim 2017

  Ben 2. yaşadığım sorunumu giriyorum site cevap olarak yazıyor, harika:)

 • Kemal17 Ekim 2017

  Aracımı 1 ay kadar önce Seat Kayadibi Servisine bakım için teslim ettim. Telim ederken aracımda arka tekerlekten bir ses geldiğini de söyledim. Araç bakımda iken beni aradılar ve ekstra 900 TL'lik bir fiyatla arka tekerlekte bir parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. Bende servis ücretinin yanında bu işlemin de parasını verdim ve parçayı değiştirttim. Bana aracı belli bir süre sonra tekrar getirmemi ve tekrar rot balans yapılması gereketiğini söylediler. Aracı aldım ses ufak ufak devam ediyor ve belli bir süre sonra tekrar götürdüm. Rot balans yapıldı ama ses hala devam ediyor. Aracı tekrar götürdüm ve ses devam ediyor dedim, bir usta ile yola teste çıktık yerler ıslak diye sesi duyamadı ve fren balataları düzgün oturmamıştır dedi. Şimdi aradan 1 ay geçti sorunum hala devam ediyor ve ben böyle devam edecekse neden 900 TL ekstra para verdim. Bu sorunu acil çözün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön