20 Ocak 2014 #2245545

Seat Bayi Personeli Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Aracımla geçirdiğim trafik kazası sonucu maddi hasarın tamiri için aracımı Seat Aygüv'e bıraktım. Servis kaskodan yapılmasını daha hızlı işlemlerin halledilebileceğini suçsuz olursanız kaskomun bozulmayacağını belirttiler.


Bunun üzerine eğer suçlu bensem bilgilendirilmesini konuya itiraz edeceğimi belirttim. Kesinlikle kaskomun bozulmasını istemediğimi ilettim. Aradan 20 gün geçtikten sonra aracım hazır olmuş ve bana gelen telefonda %100 karşı tarafın suçlu olduğunu ve kaskomun bozulmadığını belirttiler. Taki 2 gün önce kaskomu yeniletmeye gittiğimde bütün hasarın benim kaskomdan yapıldığını hatta karşı tarafın hasarını sigortamın karşıladığını öğrendim şikayetçiyim.

Gürkan 631 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan28 Ocak 2014

    Tam tahmin ettiğim gibi gerçekleşti yetkili servisteki kişiler öyle birşey söylemediklerini belirtmişler elimizde tel konuşması veya şahitte olmadığı için kaybeden yine tüketici.

  • Seat Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön