02 Mayıs 2013 #1775154

Seat Aracımın Sorunun Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

Aracımı aldığım ilk hafta arka silecek düştü çalındığını söylediler sonra bir çok araçta olmadığını farketim donanımdan kaynaklandığı tespit edildi. Aracımın iç açma kapı kolarının da 1.ncisi kırıldı 2. side içten kırık firma ile telefonda ve mailde görüştüm dosya açtık dediler hala geri dönmediler. Kaza esnasında aracımın içinden çıkamazsak hesabını kim verecek. Arabada sürekli ailem var kapı kolları zor açıldığından kırılıyor servise gittiğimde afaki rakamlar isteniyor ve tekrar garantisini vermiyorlar. Bu olay 1 sene sonunda olduğu içinde garanti kapsamına alınmadı. Buradan şikayet ediyorum ve bundan da netice alamamam durumunda noter tutanağıyla birlikte Seat Avrupa'ya başvuracağım.

Mustafa 596 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa17 Temmuz 2013

    bir daha ASLA Seat almam ve aldırmam

  • Mustafa07 Mayıs 2013

    Kırılan ürünün garantisi yokmuş, karşınızda çocuk mu var sizin ben bu hafta içi noter huzurunda gereklı tutanakları tutup gerekli mercilere başvuracagımı bizzat telefonda söyledim yurtdışındaki disbritör firması ilede iletişimdeyim zaten Kalitesiz ürün piyasaya sürüp ürün kırıldı deyip sonuçlandırmanız hiç hoş değil ...bundan sonra sizinle ben değil avukatım ilgilenecek.Ama şuda bir gerçek 1998 den beri sanal alemin kurucularındanım yaşamış oldugum bu olayıda tüm insanlarla sosyal medya ile kare kare tum seat kullanıcıları ile birlikte paylaşacağız.Tüketici olarak Herkes hakkını sonuna kadar alacaktır.Adalete Güvenimiz Sonsuz.Ama Seat Asla ..

  • Seat Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Kaya ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir. Saygılarımızla SEAT İNFO 335 04 34

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön