24 Ocak 2014 #2254498

Seat Aracımın Lastik Temin Sorunu

2013 Seat Toledo 7500 km'de aracımın üzerindeki orijinal lastik yanak kısmından patladı. Bir adet lastik almak istedim Dunlop 215/45/16 ebat lastiği bulamadım Seat servisinden yardım istedim onlarda bulamadı Doğuş oto müşteri hizmetlerinden yardım istedim onlarda bulamadığı gibi yardımcı olmadılar.


Tüketici heyetine başvurmak için yazılı yada mail yoluyla cevap yazmalarını istedim yazıyı vermeyi reddettiler. Doğuş Oto yöneticileri de müşteri hizmetlerinin bana verdiği bu cevabın arkasında duruyor mu? Firma aracı satarken orijinal lastiğin tedarik problemi olduğu konusunda beni uyarmadı. Doğuş Oto'nun sattığı diğer marka ve model araçlarında bu lastiği kullanmadığını öğrendim. Mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Özgür 1.740 Okunma

Cevaplar

  • Özgür29 Ocak 2014

    24 Ocak ta şikayetimi sizinle paylaştıktan sonra müşteri hizmetleri aradı ve en kısa zamanda problemi yetkili servis aracılığıyla çözeceklerini söyledi. Dün yetkili servis sorumlusuyla görüştüm. Müşteri hizmetlerinin bana söylediklerinden farklı şeyler söyleyerek. Aranan bir lastiğin Almanya da bulunduğunu 25 mart tarihinde geleceğini söyledi. Tabi bu arada geçecek iki ay için bir çözümleri yok. Müşteri hizmetlerinin söyledikleri ve yetkili servisin söyledikleri birbiriyle çelişiyor. Müşterileri bu şekilde oyalayarak zaman geçiriyorlar. İki ay sonra gelecek lastik benim ne işime yarar bilemiyorum. Yorum sizin.

  • Özgür28 Ocak 2014

    Şikayetimi size yazdıktan sonra seat danışma hattından biri aradı yardımcı olacaklarını söylediler fakat aradan 4-5 gün geçmesine rağmen hiçbir sonuca ulaşamadık. iki lastik temin etmek ne kadar zor bir iş bilemiyorum. ilginize teşekkür ederim.

  • Seat Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. G. ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön