Seat Yıkanınca Camdan Su Alıyor!

M.kadir A. |

17. 09. 2012 tarihinde Adapazarı Öztürkler' den aldığım sıfır Seat ıbıza st referans paketini aldım. 3. aydan itibaren arabayı yıkamaya verdiğimde sağ ve sol arka camlardan içeri su aldığını gördüm. Doğuş tarafından gönderilen mühendis her aracın yıkandığında su aldığını ve güvenlik amaçlı olduğunu iddia etti.

3 kere servise götürdüm aracım 1 hafta serviste kaldı çözemediler ve gün geçtikçe daha fazla su alarak koltuklar ıslanmaya başladı. Doğuş garantiden cam fitillerini bile değiştirmeyi reddetti. Araçta sorun yok dendi. Benimle birlikte aynı gün alan arkadaşlarda kesinlikle böyle bir sorunun olmadığı söylendi. Artık Seat arabamdan nefret ediyorum. Sorunumu çözün lütfen.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • M.kadir A.
  10 Temmuz
  11:15

  sanırım bana ulaşmak için seat firması garanti süremin bitmesini bekliyor.belki önümüzdeki sene bana ulaşırlar.

 • M.kadir A.
  10 Temmuz
  11:14

  kesinlikle bundan sonra doğuş grubunun sattığı hiçbir arabanın firmanın ve seatın yanından geçmem.kimseyede tafsiye etmem.arkadaşım yeni leon alacakdı full araç benim bu sıkıntımı gördü ve vaz geçirttim.kimseyede aldırmayacağım.herkes seatın ne olduğunu görecek.

 • 26 Haziran
  15:02

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. ALBAYRAK ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  (212) 335 04 34