Seat Yetkili Servis Yanlış Parçanın Değişimini Yaptı

Mehmet Ali İ. |

Kocaeli keleşler yetkili servisinde aracının sol teker bilyası değişti. Fakat aracının sol tarafından gelen diferansiyel sesini teker bilyası sesi sanıp sol teker bilyası değiştirildi. Ses kesilmedi Ankara Doğuş otoda yaptırdığım testlerde aslında sol teker değil sağ teker bilyasının arızalı olduğu anlaşıldı.

Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Aracım konsinye bir araçtır. 90 bin km'dir. Sürekli 15000 km'de bir yetkili serviste bakıma girmiştir.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali İ.
  17 Şubat
  13:47

  daha önceki konuşmamız aracın keleşlerdeki bilya değişim işleminin garantiye sokulması konusundaydı.
  şuanki sıkıntımız.parasını ödeyerek değiştirdiğim sol ön teker bilyamın bozuk olmadığı keleşler yetkili servisinin aslında sağ teker bilyası arızalı iken yanlış tespit yaparak sol önteker bilyasını değiştirmesi ve arızanın yani sesin kesilmemesi.neden orda hemen ses kesilmemiş diye itiraz etmediğimi soracak olursanız.arabanızda kar lastikleri takılı bu ses ondan diyerek beni gönderdiler.kar lastiklerini söktürdüm hemen ama ses kesilmeyince ankara konya yolu doğuş oto seat yetkili servisinde yapılan expertizde aracın yanlış parçasının değiştirildiği tespit edildi.maduriyetimin giderilmesini istiyorum teşekkürker

 • 14 Şubat
  21:50

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. İLHAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  444 73 28