Seat Toledo Aracımın Şanzımanı Arızalı!

Bekir K. |

14 Ağustos 2013 Tarihinde aldığım Seta Toledo 1.2 Tsi Manule şanzımanlı aracımda şanzıman problemi çıktı 7 Ekim 2013 Tarihinde aracı aldığım bayi Avek otomotive servise bıraktım 17 gün onarım sonucunda aracımı aldım.

Aracımda Şanzımanın aracın şasesine vurma sesleriyle Araçta sürekli bir vuruntu ve yüksek ses geliyor Avek Otomotiv ve Altur Otomotive aracımı gösterdim ama maalesef bu ses giderilemedi. Bu araçta olur böyle dendi. Aracımı şuan kullanılmaz halde Doğuş otomotive de sorunu mail ve telefon ile bildirdim Kimse ilgilenmedi 4 ay önce aldığım ve defalarca servise götürmek zorunda kaldığım ve kullanamadığım aracımın yenisi ile değişimini veya iade alınmasını istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir K.
  31 Aralık
  17:59

  Standart Bir yazıyı buraya sürekli yapıştırarak sorunlarımı halledemezsiniz. Telefon açtım mail attım kimse geri dönüş yapmadı. Ama aracı Tüketici mahkemesiyle geri verdiğimde ararsınız diye düşünüyorum

 • 31 Aralık
  11:20

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. K. ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  (212) 335 04 34