Seat Sıfır Araç Aldım Arızalı Çıktı.

Naim T. |

Bundan 7 ay evvel bir Seat Leon 1.2tsı araç aldım. Aracı alır almaz uzun yola çıktım aracımla 210 km hızı geçtiğim zaman araç da EPC ışığı yanmaktadır ve aracım çekişten düşmektedir. Aracımın turbo sistemi devre dışı kalmaktadır. Bununla ilgili olarak dört beş defa servise girdim fakat bir sonuca varılamadı.

Aynı şekilde arabam çok ısınınca yani çok yol yapınca aracımın teybi kendi kendine müziği durduruyor müzik rehberine giriyor. Bunun da çözümü bulunamadı. Seat böyle bir araç müşteriye vermemeli. Bu araç kusurlu. Aracımın iadesini istiyorum bu aracı kullanmak istemiyorum artık.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naim T.
  09 Şubat
  11:07

  Aracım 2 gün önce servisten çıktı arıza giderildi denildi fakat bu sefer 170km hızı geçince epc lambası yandı ek olarak bu sefer airbag lambasını da yaktı. Aynı zaman da serviste öğrendim ki araca hasan kavi Mersin servisi aracıma korsan yazılım yüklemiş o da arıza olarak görünüyor aracı ilk aldığımda selamlama ve geri görüş kamerasını aracın özelliği olarak tanıttılar ama değilmiş onllar gözümüzü boyamak için korsan yazılım yüklemişler ben aracı doğuş otomotive hediye etmek istiyorum.

 • Naim T.
  09 Şubat
  11:02

  aracımı iki gün önce servisten aldım yola çıktım bu sefer 170km hızı geçince epc lambasını yaktı ek olarak airbag lambalarını yakmış durumda aracı ya yakıcam yada doğuş otomotive hediye edeceğim

 • 30 Ocak
  09:21

  Sayın Yetkili,

  Müşterilerimizden Sn. Turanlı ile daha önce bize yaptığı başvuruya istinaden bir çalışma başlatılmıştır. En kısa sürede kendisine bilgi iletilecektir.

  Saygılarımızla

  SEAT INFO
  444 73 28