31 Ocak 2015

Seat Servis ve Doğuş Oto Hatalarının Arkasında Durmuyor.

2011 model, sıfır km aldığım, hiç kazası olmayan ve 43 bin km'de olan arabamın motorundan ses geldiği için servise götürdüm. Bakım da yaptırdım, bir sonraki servis bakımında zincir değişimi yapılması gerekiyor deyip bizi yolladılar. 43 bin'de bir arabanın zinciri nasıl olur da değişir o ayrı konu.

Sonraki servise aylar varken arabamın zinciri koptu ve motor dağıldı. Şimdi de iyi niyet indirimi diye bir indirim yapıp yaklaşık 7000 liralık fatura çıkardılar. Defalarca Doğuş otomobili aradık, size döneceğiz dediler ama asla dönmediler. İki ay cevap için bekledik. Hala da bekliyoruz. Arabasız kalmamıza mı yanayım, sıfır araba alıp 3 yılda elimde kalmasına mı? Otomatik cevap istemiyorum.

Özer 3.090 Okunma

Cevaplar

  • Özer 09 Şubat 2015

    Firma tarafından asla aranmadım, bir kez bile bize dönüş yapmadılar, ben aradığımda da sizi anlıyoruz, haklısınız, sizi anlıyoruz... Sonuç: sıfır. Lütfen şu otomatik cevapları kontrol edin. Herkese aynı cevaplar yazılıyor.

  • Seat Temsilcisi31 Ocak 2015

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. ONGUN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön