11 Mart 2014

Seat Servis İlgilenmiyor

Eylül 2013 çıkışlı Seat Leon otomobil aldım. Aracımda ufak çaplı sürtünmeden dolayı hasar mevcuttur (sol ön taraf). Araçta tampon ve çamurluk değişimi olmuştur. Israrla ve tekrar tekrar sormama rağmen farda sorun olmadığı bana iletilmiştir. Yalnız araçta far sorunu ile karşılaştım. En ufak su ile temasında far içi buğu yapmaktadır.

Yetkili servise götürdüğüm zaman hiç sorun olmadığı söylenmektedir. Değişim istediğim takdirde kazadan dolayı garanti kapsamına girmediği söylenmiştir. Garantiye girmiyor kazadan dolayı kaskodan değiştirin dediğimde ona da olumlu bakmıyorlar. Ayrıca farda herhangi bir çatlak, vuruk, darbede göremiyor arkadaşlar.

Anıl 1.259 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 11 Mart 2014

    Bilgilendirildigim konuyu yazdım. Herhangi bir sonuç odaklı bir yere varamadık ve biraz araştırma yaptığımız zaman bu sorunun tek bende olmadığında öğrenmiş oldum.

  • Seat Temsilcisi11 Mart 2014

    Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. Aktarmacı ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön