07 Haziran 2014

Seat Servis Hizmet Kusuru ve Personel Davranışı.

Hafif bir trafik kazasıyla servise çekilen aracım, servis elemanlarının kabalıkları sonucu beşinci kez servise girmek zorunda kaldı. Onarımdan çıkan araçta, kaput yamuk takılmış, özensiz işçilikle boyanmış. Daha önce tık ses gelmeyen direksiyon kutusundan uğultu gelir halde teslim edildi. Bu nedenle araç üç kez servise girip çıktı, ancak sonuç alınamadı. Sol taraftan darbe alan aracın kaput içinden yapılan işlem nedeniyle sağ çamurluğu deforme olmuş, araç her servise girdiğinde başka bir noktadan hasarlı olarak çıktı. Bütün bunların üzerine faturayı incelediğimde, aracın sağlam parçalarının da değişmiş ve faturaya ekli olduğunu gördüm, şaşırmadım.

Levent 4.141 Okunma

Cevaplar

 • Levent 10 Haziran 2014

  Servis yönetimlerinin genel merkezce kesin olarak elden geçmesi gerekiyor bu bir. İkinci konu Seat merkezi ile dün (9 haziran) yaptığım görüşmede geri dönüş sağlanacağı söylendi. Hali hazırda bir dönüş yok. Belki detaylı inceliyorlardır bilemiyorum. Günahlarını almayalım. Bununla ilgili şu an için bir fikrim yok. Çözüm önerisi önüme gelir o zaman değerlendiririm. Ama Yetkili Servis, asla gözüme giremez.

 • Levent 09 Haziran 2014

  Başlığı redakte ettikleri için hangi servis olduğu güme gitmiş. Bahsedilen servis Kocaeli Seat Keleşler Oto'dur.

 • Levent 07 Haziran 2014

  Sonuç? Bilgilendirilmiştir diye bir şey yok, sorun çözülmüş müdür? Şu an iki gün sonra tekrar servise gitmek zorundayım. Neden? Şundan: Bu sefer de aracın tamponu ile çamurluk bağlantısı tam olarak takılmamış (bu yüzden servise gidip geldiği halde), direksiyon kutusundan tıkırtı gelmektedir (hidrolik pompasını değiştiklerini ve bir de bunun bana jest yapmışlar gibi gösterdikleri halde). Bu altıncı kez servise gideceğim demektir. Ben bilgilenmek istemiyorum, aracımın değeri bu işlemler yüzünden olması gerekenden fazla düşmüştür. Çözüm istiyorum, bilgilenmek değil.

 • Seat Temsilcisi07 Haziran 2014

  Sayın Yetkili Müşterilerimizden Sn. KÖYAN ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI 444 73 28

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön