Seat Servis Aracımın Diferansiyel ve Şanzıman Arızasını Gidermiyor.

Mehmet K. |

2012'nin 8. ayında sıfır alınan Seat Leon arabamı şuan 35.000 km'de. Bir Uğultu sesi için Doğuş otoya gittim pulya bilyesinde sorun olduğunu söyledi. 25 gün sonlarına randevu verdi, Aygün'e gittim diferansiyel ve şanzıman'da sorun var ama aracı kabul etmiyoruz dediler. Sebep daha önce Altur servisi direksiyon kutusunu değiştiği için. Altur Servisi'ne gittim sorunumu çözmeleri için teknik uzmanımız arabadaki sorunun nerde olduğunu anlamadı ve sorun çözülmedi. Koskoca bir Volkswagen firmasına hiç yakışmıyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  25 Mayıs
  16:50

  Ne sorunum çözüldü nede kimse yardımcı olmak için bana ulaştı doğus otoyu bundan sonla kesinlikle tercim arasında degir

 • Mehmet K.
  22 Mayıs
  17:14

  soruyorum sayın yetkilimize kim beni bilgilendirdi acaba kesinlikle kimse beni aramadı ve bilgilendirmedi bir buçuk aydır servis servis dolaşıyorum arabanın kusurlarını bitirsinler diye her müşteri hizmetlerini aradığımda yetkililere şikayetinizi iletiyoruz en kısa zamanda size dönüş yapılacak ama kimse nedense bize dönmuyor

 • 22 Mayıs
  13:49

  Sayın Yetkili

  Müşterilerimizden Sn. KAYA ile daha önce aynı konuyla ilgili olarak bize yaptığı başvuruya istinaden görüşülmüş ve kendisi konuyla ilgili olarak bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla

  SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI
  (212) 335 04 34